Градска општина
Пантелеј

У служби грађана

Драги наши прваци, општина Пантелеј жели вам срећан полазак у школу!

Драги наши прваци, драги ученици,
општина Пантелеј вам жели срећан полазак у школу и радостан повратак у школске клупе!

Желимо вам да у школу долазите са осмехом, да вредно радите и откривате нова знања, да стекнете најбоље пријатеље и борите се за одличне оцене. Нека ова школска година буде испуњена радошћу, дружењем и безброј незаборавних тренутака, а школа место у коме ћете најлепше одрастати.

ОСТАЛЕ ВЕСТИ

Сцролл то Топ