Драги наши прваци, драги ученици,
општина Пантелеј вам жели срећан полазак у школу и радостан повратак у школске клупе!
Желимо вам да у школу долазите са осмехом, да вредно радите и откривате нова знања, да стекнете најбоље пријатеље и борите се за одличне оцене. Нека ова школска година буде испуњена радошћу, дружењем и безброј незаборавних тренутака, а школа место у коме ћете најлепше одрастати.















