Данас смо y Градској општини Пантелеј, са великим задовољством угостили Удружење Македонаца “Вардар”, које је организовало дечији квиз.
Наше већнице Маја Раденковић и Стефана Главић срдачно су дочекале малишане и њихове менторе, подржавши ову дивну иницијативу која негује културу, традицију и љубав према коренима.
Одаберите категорију
Пријем малишана и њихових ментора из Удружења Македонаца “Вардар”
- датум објаве:
- време објаве:
Број прегледа: 666





